Teas Press Yayınları 9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Soru Bankası

-25% Teas Press Yayınları 9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Soru Bankası

 

Teas Press Yayınları 9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Soru Bankası

 

Yeni Müfredata Uygundur

61 Test

659 Çözümlü Soru

İDES Sistemi

Üç Aşamalı Sistem:

İpuçlarıyla Hatırla

Öğrendiklerini Uygula

Bilgini Denetle

Akıllı Sonuç Sistemi ile sınav sonucu bekleme stresi bitiyor. Test sonuçları ve soru çözümleri anında cepte ya da tablette!

Akıllı Eğitim Portalı, dersleri dijital ortama aktarıyor. Akıllı telefona, tablete, akıllı tahtaya ve bilgisayara uyumlu zengin içerikleri sayesinde okuldaki dersleri etkileşimli hale getiriyor.

 

16:00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir. Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

Whatsapp Destek Hattı


0 507 118 6868

  • Görüntülenme: 418
  • Marka: Teas Press
  • Ürün Kodu: 03515-19478
  • Stok Durumu: 14
  • 33,00TL
  • 24,75TL
  • Vergiler Hariç: 24,75TL

Etiketler: Teas Press Yayınları 9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Soru Bankası