Menu
Sepetiniz

Teas Press Yayınları 6. Sınıf Düşünme Beceileri Ve Akıl Oyunları Seti

 

Teas Press 6. Sınıf Düşünme Becerileri Ve Akıl Oyunları Seti

 

Set İçerisinde 2 adet Düşünme Becerileri ve adet Akıl Oyunları Olmak üzere 5 Kitap bulunmaktadır. Düşünme becerileri ve akıl oyunları seti farklı oyun ve çalışmalarla; kritik düşünme, farkındalık, derinlik algılama, yer-yön belirleme, mantık ve akıl yürütme strateji geliştirme vb. birçok özelliği geliştirir. Eğlenceli akıl oyunları ve beyninizi zorlayan sorularla dolu bir serüvene hazır olun. Klasik eğitim anlayışındaki bilgi aktarımı yöntemlerinden farklı olarak bilginin analizini, sentezini ve bilginin transfer edilerek yeni problemlerin çözümünü hedeflemektir. Özellikle görselliğin ön planda tutulduğu oyunlarla çocuklarda yeni ve farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlamaktadır. Düşünme becerileri etkinliklerinde bir yandan farkındalık teşvik edilirken diğer yandan sistemli ve bütünsel bir düşünce geliştirmeye çalışılmaktadır.Sonuç olarak setimiz akademik başarının çok daha ötesinde hayat boyu gerekli becerilerin kazanılmasını hedeflemektedir.Öğrencilerimizin potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmeri, düşünen, sorgulayan ve yaratıcı çözümler üreten bireyler olmaları için vazgeçilmez bir eğitim setidir. Bu set zeka oyunları ve düşünme becerileri alanlarında uzman bir ekip tarafından hazırlanmıştır.

Kazanımlar;

 • Görsel Dikkat ve Algı
 • Uzamsal İlişkiler
 • El-Göz Koordinasyonu
 • Mantık ve Analiz Becerisi
 • Düşünme Becerileri
 • Problem Çözme Becerileri
 • Farkındalık

Yapılan araştırmalar dünya üzerinde uygulanan genel eğitim anlayışının çocuklarının yaratıcılıklarını ve hayal kurma becerilerini büyük oranda kaybettirdiğini göstermektedir. Bu amaçla Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları bu eksiği gidermek adına oluşturulmuş bilimsel çalışmalara dayanan bir eğitim setidir. Çocukların zeka gelişim süreçlerini hızlandırarak, 3 boyutlu algı ve motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. 

İçindekiler;

5 Kitap:

 • Akıl Oyunları - 1
 • Akıl Oyunları - 2
 • Akıl Oyunları - 3
 • Düşünme Becerileri - 1
 • Düşünme Becerileri - 2
 • Diğer içerikler ( mıknatıslı tahta, renkli küpler, renkli yıldızlar, hayvanlar ve şekiller)

 15:00'dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

Whatsapp Destek Hattı


0 507 118 68 68

 

KARGOLAMA HAKKINDA;

* SİPARİŞLER HAFTA İÇİ 15.00 - CUMARTESİ GÜNÜ 12.00'YE KADAR KARGO ŞİRKETİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. RESMİ TATİL OLAN PAZAR GÜNÜNDE TESLİMAT YAPILMAMAKTADIR.

MAĞAZAMIZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAN SATIN ALINAN ÜRÜNLER ARAS KARGO İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAKİ ÜRÜNLERİN HEPSİ BANDROLLÜ VE ORİJİNALDİR.

* SİPARİŞ DURUMU, ÜRÜN BİLGİSİ, TESLİMAT VS. GİBİ KONULARDAKİ BÜTÜN SORULARINIZI "SATICIYA SORU SOR" BUTONUNU KULLANARAK ÇEKİNMEDEN TARAFIMIZA SORABİLİRSİNİZ. MESAJLARINIZ EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu