Menu
Sepetiniz

Teas Press 5. Sınıf Fen Bilimleri Akıllı Tekrar Paketi

 

Teas Press 5. Sınıf Fen Bilimleri Akıllı Tekrar Paketi

 

* Mikroanaliz Pekiştirme Sınavı

   İşlenen konunun en ince ayrıntısına kadar ölçülmesini sağlayan sınavdır. Bir ders saati içinde çözülecek kadar kısadır. Ev ödevi olarak da verilecek biçimde düzenlenmiştir.

* Performans Ölçme Sınavı

   Belirli bir dönem içerisinde işlenen konuların öğrenilmesine yönelik performansı ölçen sınavdır. Her ders için ayrı hazırlayan sınav; her dönem için 3, yıl içerisinde toplam 6 kez belirli aralıklarla yapılır.

* Dönem Sonu Sınavı

   Tüm dönem konularının olduğu genel bir sınavdır. Yılda 2 kes uygulanan sınav, öğrencilerin o dönemdeki dersle ilgili genel başarısını ölçer.

 15:00'dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

 

KARGOLAMA HAKKINDA;

* SİPARİŞLER HAFTA İÇİ 15.00 - CUMARTESİ GÜNÜ 12.00'YE KADAR KARGO ŞİRKETİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. RESMİ TATİL OLAN PAZAR GÜNÜNDE TESLİMAT YAPILMAMAKTADIR.

MAĞAZAMIZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAN SATIN ALINAN ÜRÜNLER SÜRAT İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAKİ ÜRÜNLERİN HEPSİ BANDROLLÜ VE ORİJİNALDİR.

* SİPARİŞ DURUMU, ÜRÜN BİLGİSİ, TESLİMAT VS. GİBİ KONULARDAKİ BÜTÜN SORULARINIZI "SATICIYA SORU SOR" BUTONUNU KULLANARAK ÇEKİNMEDEN TARAFIMIZA SORABİLİRSİNİZ. MESAJLARINIZ EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.