OD - İskender Pala-Cep Boy

Tükendi OD - İskender Pala-Cep Boy

 

OD - İskender Pala-Cep Boy

 

 

Her yazdığı romanla yüz binlerin kalbini feth eden İskender Pala yeni romanı ‘OD’ ile yeniden  okurlarını selamlıyor. Od bir Yunus Emre romanı.  Gök kubbemizin her zaman parlayan ve hep çok sevilen, şiirleri gönülden gönüle dolup dilden dile dolaşan Yunus Emre, bu kez OD’un ana kahramanı. İskender Pala’nın ilim ve kültür adamı olmasının yanında, yazar kişiliğinin imbiğinden geçirilerek aşkın tahtına bir kez daha oturtuluyor. 13. yüzyılın her bakımdan kavruk ve yanıp yıkılan ortamına Yunus Emre’nin gelişi tarihi atmosfer içerisinde hakiki anlamına kavuşturuluyor. Yıkıntılar ve yangınlar içinden bir gönül ve bir insanlık anıtının inşa edilişi cümle cümle anlatıyor ve elbette kalbe dokuna dokuna yol alıyor. Romanın her sayfasında Yunus’un hamlıktan saflığa geçişi okunuyor. Cep Boy

 

Biliyorum,

 

“Biz bu ilden gider olduk,

 

kalanlara selam olsun,” demişti…

 

Yine Biliyorum,

 

“Bizim için hayır dua kılanlara selam olsun.” Demişti…

 

Ve Sevgili’ye gittiği o geceden sonra adının dilden dile,

 

Aşkının gönülden gönüle dolaştığını da biliyorum…

 

Şimdilerde ona kimisi Âşık Yunus, Miskin Yunus…

 

Derviş Yunus…Varsın onu da desinler.

 

Ve Türk yurtlarında, onu en çok “Bizim Yunus” diye çağırırlar.

 

Biliyorum.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

  • ÜRÜN STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR
  • TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN  berenkitap6868@gmail.com İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ
  • 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE İADE HAKKINA SAHİPSİNİZ
  • *Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

 

 

 

 

 

 

 

16:00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir. Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

Whatsapp Destek Hattı


0 507 118 6868

  • Görüntülenme: 47
  • Ürün Kodu: 00174-356
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 11,44TL
  • Vergiler Hariç: 11,44TL

Etiketler: OD - İskender Pala-Cep Boy