Menu
Sepetiniz

Kırmızı Beyaz 4. Sınıf Efsane Takım 5 Kitap

 

KIRMIZI BEYAZ 4. SINIF EFSANE TAKIM 5 KİTAP

 

 

*2020-2021* MEB YENİ ÖĞRETİM PROGRAMINA TAM UYUMLU!


YENİ PROGRAMA UYGUNDUR
TANITIM VİDEOSUNU İZLE
AKILLI TAHTA UYUMLU

Araştıran, sorgulayan ve deneyen çocuklar için


EFSANE TÜRKÇE 4

Okuduğunu anlama, paragraf anlama, kendimi değerlendiriyorum çalışmalarıyla artık Türkçe öğrenmek çok daha eğlenceli.

EFSANE MATEMATİK 4

Zenginleştirilmiş uygulamalar, hikayeleştirilmiş etkinlikler, birbirinden farklı problemler ve kendimi değerlendiriyorum çalışmalarıyla matematik öğrenmek artık çok daha kolay

EFSANE FEN BİLİMLERİ 4
Çoklu öğretme teknikleri kulanılarak destelenen etkinlikler ve mini testler ile yorumlama yeteneğinizi arttıracak olan kitabımızı çok seveceksiniz.

EFSANE SOSYAL BİLGİLER 4

Zenginleştirilmiş etkinlikler açık uçlu sorular ve mini testlerle desteklenmiş kitabımızla sosyal bilgiler öğrenmek çok kolay ve eğlenceli.

HAFTA HAFTA EFSANE ETKİNLİKLER

Haftalık olarak oluşturulmuş olan etkinlik yaprakları birebir kazanımlara uygun hazırlanmıştır. Etkinlikler tüm dersleri kapsamaktadır.

 15:00'dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

 

KARGOLAMA HAKKINDA;

* SİPARİŞLER HAFTA İÇİ 15.00 - CUMARTESİ GÜNÜ 12.00'YE KADAR KARGO ŞİRKETİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. RESMİ TATİL OLAN PAZAR GÜNÜNDE TESLİMAT YAPILMAMAKTADIR.

MAĞAZAMIZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAN SATIN ALINAN ÜRÜNLER SÜRAT İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAKİ ÜRÜNLERİN HEPSİ BANDROLLÜ VE ORİJİNALDİR.

* SİPARİŞ DURUMU, ÜRÜN BİLGİSİ, TESLİMAT VS. GİBİ KONULARDAKİ BÜTÜN SORULARINIZI "SATICIYA SORU SOR" BUTONUNU KULLANARAK ÇEKİNMEDEN TARAFIMIZA SORABİLİRSİNİZ. MESAJLARINIZ EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.