Menu
Sepetiniz

Kırmızı Beyaz 1. Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum

 

KIRMIZI BEYAZ 1. SINIF OKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM SETİ

 

KIRMIZI BEYAZ YAYINCILIK 1. SINIF SESLER ÜLKESİ'NDE OKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM 2020 - 2021

2020 - 2021 MEB YENİ ÖĞRETİM PROGRAMINA TAM UYUMLU!


YENİ PROGRAMA UYGUNDUR
TANITIM VİDEOSUNU İZLE
% 100 AKILLI TAHTA UYUMLU

SeslerÜlkesi 1-2, Çizgiler Ülkesi, Sayılar Ülkesi, Heceler Ülkesi, Ailemle Çalışıyorum, Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi’nde Okuyor ve Kılavuz Çizgili Yazı Defteri’nden oluşan setimiz Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmıştır.


ÇİZGİLER ÜLKESİ  (1 KİTAP)

Çizgiler Ülkesi, çocukların oryantasyon (hazırlık) dönemini rahat bir şekilde atlatabilmesi için hazırlanmıştır. Çizgilerin seviyesi basitten zora doğru gitmektedir.

SESLER ÜLKESİ 1  (14 FASİKÜL)
SESLER ÜLKESİ 2   (11 FASİKÜL)

Sesler Ülkesi 29 harfi kapsayan 25 fasikülden oluşmaktadır. Bu fasiküllerden 5 tanesi biten her grubun değerlendirme kitapçığıdır. 1. kitap her fasikül 1 harfi tanıtacak şekilde hazırlanmıştır. 2. kitap da ise öğrenme hızına bağlı olarak  2 harf bir arada verilerek zengin çalışmalarla desteklenmiştir. Fasikülde sesi tanıtma, sesi yazma, şifreleme, eşleştirme,okuma, oluşturma, mini test vb. çalışmalarla sesin daha kolay kavratılması hedeflenmiştir. Oluşturulan hece, cümle ve metinler resimlerle desteklenerek çocuğun daha kolay ve kalıcı öğrenmesine önem verilmiştir.

SAYILAR ÜLKESİ  (1 KİTAP)

Sayılar Ülkesi, koparılabilir özellikte 96 sayfadan oluşmaktadır. İşlenen konular Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmış olup çocuğun sıkılmadan zevk alarak öğrenmesi amaçlanmıştır.

HECELER ÜLKESİ  (1 KİTAP)

Heceler Ülkesi, koparılabilir özellikte 128 sayfadan oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak hece ve kelime çalışmalarına yer verilmiştir. Çalışmalar metinlerle desteklenmiştir.

AİLEMLE ÇALIŞIYORUM (1 KİTAP)

Ailemle Çalışıyorum, koparılabilir özellikte 136 safyadan oluşmaktadır. Derste öğrenilen harflerin evde veli ile tekrar yapılarak unutulma olasılığı en aza indirilmeye çalışılmıştır. Ayrıca çalışma yapraklarının altında veli imza bölümünün olması öğretmene evde yapılan çalışmayı rahat bir şekilde takip etme imkânı sunmuştur.

ALİ İLE AYŞE SESLER ÜLKESİ'NDE OKUYOR  (7 KİTAP)

Aliile Ayşe Sesler Ülkesi’nde Okuyor, her biri 136 sayfa olan 7 kitaptan oluşmaktadır. ilk 5 kitapta harf gruplarını içeren metinlere, son 2 kitapta isesınıf öğretmenimiz tarafından bu kitap için yazılmış olan şiirlere ve hikâyelere yer verilmiştir.

 
KLAVUZ ÇİZGİLİ YAZI DEFTERİ (1 DEFTER)

Kılavuz Çizgili Yazı Defteri, Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmıştır.

 15:00'dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

 

KARGOLAMA HAKKINDA;

* SİPARİŞLER HAFTA İÇİ 15.00 - CUMARTESİ GÜNÜ 12.00'YE KADAR KARGO ŞİRKETİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. RESMİ TATİL OLAN PAZAR GÜNÜNDE TESLİMAT YAPILMAMAKTADIR.

MAĞAZAMIZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAN SATIN ALINAN ÜRÜNLER SÜRAT İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

* MAĞAZAMIZDAKİ ÜRÜNLERİN HEPSİ BANDROLLÜ VE ORİJİNALDİR.

* SİPARİŞ DURUMU, ÜRÜN BİLGİSİ, TESLİMAT VS. GİBİ KONULARDAKİ BÜTÜN SORULARINIZI "SATICIYA SORU SOR" BUTONUNU KULLANARAK ÇEKİNMEDEN TARAFIMIZA SORABİLİRSİNİZ. MESAJLARINIZ EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.