Menu
Your Cart
EN İYİ FİYAT GARANTİSİ !

Birey Yayınları (bryPLE) 9. Sınıf Fizik Soru Bankası

 

Birey Yayınları (bryPLE) 9. Sınıf Fizik Soru Bankası

 

Birey Yayınları (bryPLE) 9. Sınıf Fizik Soru Bankası

BRY Soru Bankaları, Konu Anlatımlı Kitaplar ve Fasiküller gibi pek çok kitabın video çözümlerinin bulunduğu bir mobil uygulamadır.

bryCEPTE, tüm öğrencilerimizin ücretsiz faydalanabileceği, öğrenme sürecinde takıldığı her sorunun çözümüne ulaşabilecektir.

bryCEPTE, eisCEPTE ve Ders Anlatım Föylerimizin tüm konu/soru çözüm videolarının bir arada bulunduğu online platformumuz bireyAkademi

 

16:00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detayında da belirtildiği gibi aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksaray ilinden verilen kargolarınız için tahmini varış süresi İç Anadolu Bölgesi için 1-2 gün, diğer bölgelerimiz için ise 3-4 günü bulabilmektedir. Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir.

Beren Kitapevi olarak 2010 yılından itibaren devam eden farklı ve özel ürün ticaretimizi e-ticaret alanındada devam ettirmek için 2018 yılında internetten satış kanalmızı da kurduk.9 yıldır farklı ürün seçenekleri için en uygun kalite ve hizmet alt yapısını sunmak için gayret gösteriyoruz.Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, yurt dışından gelen birçok zevkli ürünü insanımızın beğenisine sunmaktayız.

Whatsapp Destek Hattı


0 507 118 6868

Kitap
Ders Fizik

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.